Anne-Kız Mutfakta

0 yorum     0 yorum     (yorum yap)

90,00 TL

Anne - kız mutfakta vakit geçirmeyi sevenlere orijinal hediye! Hediye verdiğiniz kişiler bu önlüklere bayılacak. Pembe renkli, leke tutmayan kumaştan hazırlanmış anne ve kız takım mutfak önlükleri üzerine istediğiniz bir isim veya söz (ör: Küçük Şef Duru, Duru'nun Annesi) yazılarak ürün isme özel tasarlanır.Giftomino’dan alacağız her ürünü şık hediye paketi ve dilerseniz hediye kartı ile gönderiyoruz.

Anne - kız mutfakta vakit geçirmeyi sevenler için orijinal anneler günü hediyesi! Hediye verdiğiniz kişiler bu önlüklere bayılacak. Pembe renkli, leke tutmayan kumaştan hazırlanmış anne ve kız takım mutfak önlükleri üzerine istediğiniz bir isim veya söz (ör: Küçük Şef Duru, Duru'nun Annesi) yazılarak ürün isme özel tasarlanır.

Üzerinde sevimli cupcake motifi bulunan bu önlükler, galvaniz kova içerisinde hoş bir süs ile beraber sunulmaktadır. Tek yapmanız gereken Özel Günler kategorisi altından, Anneler Günü kategorisine tıklamak ve anne-kız mutfak önlüğü seti seçerek, zevkinize ve ihtiyacınıza göre tasarlamaktır.

Annenizin ismine özel hazırlanan bu havluları, anneniz uzun süre saklayacaktır. Her yaştaki çocuğa uygun beden mevcuttur ve teslimat 3 iş günüdür.

Kredi kartı tek çekim
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
1
90.00 TL
90.00 TL
Bu ürünle ilgili yorum yapın


       


Ad Soyad


Telefon Numarası


Email Adresi


Detaylar