Babalar Günü

Göster:
Sırala:
İsme Özel Kalem Seti - Beyaz

Babanıza hediye edebileceğiniz isme özel şık bir kalem seti! Beyaz roller ve tükenmez kalemden oluşan bu set, şık tasarımlı özel beyaz kutusunun içinde sunulmaktadır. Babalar günü veya babanızın doğum günü gibi özel bir günde bu seti babanızın ismine veya baş harflerine özel hazırlatabilirsiniz. Babanızın zevkle kullanacağı hatta kullanmaya kıyamayacağı bu hediye ile her zaman sizi hatırlayacağına emin olabilirsiniz.

90,00 TL
İsme Özel Kalem Seti - Metal

Babanıza hediye edebileceğiniz isme özel şık bir kalem seti! Metal kaplı roller ve tükenmez kalemden oluşan bu set, şık tasarımlı özel siyah kutusunun içinde sunulmaktadır. Babalar günü veya babanızın doğum günü gibi özel bir günde, bu seti, babanızın ismine veya baş harflerine özel hazırlatabilirsiniz.

90,00 TL
İsme Özel Kartvizitlik

Babanıza hediye edebileceğiniz isme özel şık bir kartvizitlik! Babalar günü veya babanızın doğum günü gibi özel bir günde, bu kaliteli metal kartvizitliği babanızın ismine veya baş harflerine özel hazırlatabilirsiniz.

50,00 TL
İsme Özel Kartvizitlik Cüzdan

Babanıza hediye edebileceğiniz isme özel çok kullanışlı bir kartvizitlik! Babalar günü veya babanızın doğum günü gibi özel bir gün için çok şık bir hediye olacaktır. Erkekler, bu kartvizitliği iki taraflı olarak kullanmayı tercih ediyor, bir bölümüne kartlarını diğer bölümüne de kredi kartlarını ve paralarını koyarak, cüzdan yerine kullanıyorlar.

60,00 TL
Kalem Set (metal)

Babanıza hediye edebileceğiniz isme özel şık bir kalem seti!

90,00 TL
Kol Düğmesi Kutusu

Kol düğmesine meraklı babalar için şık bir babalar günü hediyesi! Üzerindeki gümüş plakaya babanızın ismini yazdırabilir, ona özel bir aksesuar kutusu tasarlayabilirsiniz. İçi ve dışı deri kaplı bu kutu, 10cm x 16cm ölçülerindedir.

70,00 TL
Mangal Önlüğü

Mangal sever babalara en güzel hediye! Mangal ve yemek yapmayı seven babalara, babanızın yaş gününde veya babalar gününde hediye edebileceğiniz isme özel önlükler çok beğeniliyor. Dilerseniz mangal önlüklerini aşçı şapkaları ile tamamlayarak set halinde hediye edebilirsiniz. Önlüklerimiz standart ölçülerdedir, özel ölçü için bizi arayabilirsiniz. Mangal önlüğü altına babanıza özel bir yazı ile önlüğü tamamlayabilirsiniz. (Ör: Master Chef, Serial Griller, Mangalın Ustası, BBQ King)

50,00 TL
My Dad Rocks Kupa Hediye

a:6:{i:0;s:140:"Rockçı babalara en güzel hediye! Üzerinde "My Dad Rocks" yazan bu kupayı babanız her kullanışında sizi hatırlayacaktır.";i:1;s:0:"";i:2;s:0:"";i:3;s:0:"";i:4;s:0:"";i:5;s:0:"";}

30,00 TL
Not Defteri

Büyük fikirlerin küçük defteri! Aklında bir sürü cin fikirleri olan babanıza verebileceğiniz harika bir hediye! Babanızın yaş gününde veya babalar gününde hediye edebileceğiniz bu defter üzerine, babanızın ismini veya onu anlatan bir sözü yazdırabilirsiniz. (Ör: Babamın cin fikirleri, Babamın 2012 planları, Babamın Seyahat Notları) 150 kaliteli beyaz yapraktan oluşan bu defter, 10cm x 15cm ölçülerindedir.

45,00 TL
Özel Tasarımlı Mutfak Önlüğü

Mutfakta vakit geçirmeyi seven babalara özel tasarımlı mutfak önlüğü! Yemek yapmayı seven babalara hediye edebileceğiniz bu mutfak önlükleri çok beğeniliyor.

55,00 TL
Paşmina / Fular

Aksesuar kullanmayı seven babalar için şık bir hediye! Siyah fular üzerine babanızın ismini veya isminin baş harflerini işleterek her zaman zevkle kullanacağı çok özel bir hediye tasarlayabilirsiniz.

45,00 TL
Saat Kutusu

Saatlere meraklı babalar için şık bir babalar günü hediyesi! Üzerindeki gümüş plakaya babanızın ismini yazdırabilir, sadece ona özel bir saat kutusu tasarlayabilirsiniz.

175,00 TL
Seyahat Seti

Babalar Günü için şık hediye seti! Babanızın seyahat ederken, çamaşırlarını ve çoraplarını koyabileceği bu şık çantayı ve traş ve temizlik eşyları için kullabileceği bakım çantasını, onun ismine özel tasarlayabilirsiniz. Bu şık seyahat setini uzun yıllar severek kullanacağına emin olabilirsiniz. Kumaş ve deri beraber kullanılarak üretilen seyahat çantası 28x20cm; çamaşır çantası 28x40cm ölçülerindedir.

150,00 TL
Süper Baba Kupası

Babanız ofiste kahvesini sizin hediye ettiğiniz kupa ile yudumlasın. Babanıza süper baba ünvanı verin, bu kupayı kullandıkça sizi hatırlayacağına emin olabilirsiniz.

30,00 TL
Süper Baba Şapkası

Babanıza Süper Baba şapkası hediye etmeye ne dersiniz? Bu esprili şapkayı taktıkça, hep sizi hatırlayacaktır!

30,00 TL
Üçlü Mendil Set

Kumaş mendil kullanmayı seven geleneksel babalar ve dedeler için nostaljik bir hediye! Üzerine hediye edeceğiniz kişinin baş harflerini işleterek, mendilleri ona özel tasarlayabilirsiniz.

35,00 TL
Yüz Havlusu - Basketbol

Basketbolu seven babalar için hoş bir hediye! Basketbol deseninin altına babanızın ismini yazdırabilir, ona özel bir yüz havlusu tasarlayabilirsiniz.

40,00 TL
Yüz Havlusu - Golf

Golf oynamayı seven babalar için hoş bir hediye! Golf deseninin altına babanızın ismini yazdırabilir, ona özel bir yüz havlusu tasarlayabilirsiniz.

40,00 TL
Yüz Havlusu - Tenis

Tenis ile ilgilenen babalar için hoş bir hediye! Tenis deseninin altına babanızın ismini yazdırabilir, ona özel bir yüz havlusu tasarlayabilirsiniz.

40,00 TL
Baba ve 2 Çocuk Mutfak Önlüğü Set

Baba - çocuk mutfakta vakit geçirmeyi sevenlere orijinal hediye! Beyaz renkli, leke tutmayan kumaştan kırmızı ve siyahın uyumu ön planda tutularak hazırlanmış baba - çocuk takım mutfak önlükleri üzerine hediye vereceğiniz kişilerin ismi yazılarak, ürün isme özel hazırlanır. Üzerinde sevimli bıyık ve mini kafası motifi bulunan bu önlükleri keyifle kullanacaklarına emin olabilirsiniz. Her yaştaki çocuğa uygun beden mevcuttur.

130,00 TL