Bebek

Göster:
Sırala:
Kapı Yastığı - Melek

Melekler gibi uyuyan bebeğinizi kimse rahatsız etmeyecek...

50,00 TL
Kapı Yastığı - Pembe Kuzu

Bebek odası kapısı için hazırlanan bu yastıklar çok şık!

50,00 TL
Kapı Yastığı - Prens

Mışıl mışıl uyuyan bebeğinizi kimse rahatsız etmesin isterseniz bu isme özel yastıklar tam size göre.

50,00 TL
Kirli / Bez Torbası

Bu torbalar hem şık hem de kullanışlı! Annelerin elinin altında bulunan bu torbalar annelere rahatlık sağlıyor. Bebeğin yatağının yanına kolayca bağlanabilen bu torbaya anneler isterse bebeğin bezlerini isterse de kirli çamaşırlarını koyabilirler.

70,00 TL
Komik Önlük

Sebze çorbası yemenin en komik hali!

25,00 TL
Küçük Prensli hediye seti

Erkek bebekler için hazırlanan bu set içinde body, bere, önlük, çerçeve ve kapı yastığı bulunmaktadır.

210,00 TL
Kuşlu Havlu Önlük

Bebeğin ismine özel bu havlu bebek önlükler çok şirin! Sevimli yaramazların kolay kolay çıkaramayacakları önlüklerin yakası, t-shirt yakası şeklinde esneyerek rahatça giydirilebilir. Dilediğiniz ismi veya mesajı kuş motifi ile işletebilir sadece bebeğinize özel olmasını sağlayabilirsiniz.Önlükler çift kat havlu olup bebeğinizin sağlığı için %100 pamuktan üretilmiştir.

25,00 TL
Kuzulu Bakım Çantası

Bebeğin bakım eşyalarını taşımanın en şık yolu bakım çantası! Losyon, pişik kremi, ilaç gibi eşyaları koyabileceğiniz bu şık bakım çantası kuzu motifi ile isme özel hazırlanmaktadır. 25cm x 20cm boyutlarındaki bu çantanın içi kolayca temizleyebilmeniz için muşamba kumaşı ile kaplıdır.

65,00 TL
Kuzulu Battaniye & Yastık Set

Bebeğinizin ilk battaniyesi ve yastığı ona özel olsun! Penye battaniye ve yastık üzerine sevimli kuzu motifi ile bebeğinizin ismini ve doğum tarihini yazdırarak, sadece ona özel bir set tasarlayabilirsiniz. Bebekler büyüse bile battaniyeler ve yastıklar uzun yıllar hatıra olarak saklanıyor. Battaniye 70x90cm, yastık 30x40cm ölçülerindedir.

150,00 TL
Kuzulu Giysi Torbası

Bebeğinizin giysilerinin çantanızda veya bavulunuzda temiz kalması için bu şık torbaları kullanabilirsiniz. Sevimli kuzu motifi ile bebeğinizin ismine özel hazırlanmaktadır. Torba 35cm x 45cm ölçülerindedir.

55,00 TL
Kuzulu Omuz Bezi

Bebeğinizi gaz çıkarma işlemi sırasında omzunuza yasladığınızda kullanabileceğiniz bu bezleri sadece ona özel hale getirebilirsiniz. Omuz bezlerinin üzerine değişik desen alternatiflerinden birini seçebilir, istediğiniz renkte nakış ile işletebilirsiniz. Omuz bezlerimiz bebeğin sağlığı için, 1.kalite, %100 pamuk, çift kat penyeden üretilmiştir.

25,00 TL
Kuzulu Penye Battaniye

Bebeğinizin ilk battaniyesi ona özel olsun!Penye battaniyeler üzerine sevimli kuzu motifi ile bebeğinizin ismini ve doğum tarihini yazdırarak, sadece ona özel bir battaniye tasarlayabilirsiniz. Bebekler büyüse bile battaniyeler uzun yıllar hatıra olarak saklanıyor. Battaniyeler 70x90cm ölçülerindedir.

75,00 TL
Kuzulu Penye Önlük

Bebeğinizin ilk önlüğü sadece ona özel olsun! Önlükler üzerine kuzu motifi ile bebeğinizin ismini işletebilirsiniz. Önlüklerimiz bebeğinizin sağlığı için, 1.kalite, %100 pamuk, çift kat penyeden üretilmiştir.

25,00 TL
Kuzulu Yastık

Sevimli kuzu motifi ile bebeğin ismi işlenmiş yastıkları görenler bayılıyor. Bu şık yastıklar her odaya kolayca uyum sağlayacak renklerde olup bebeğinizin odasına hoş bir hava katmaktadır. Yastık 30 x 40cm ölçülerindedir.

75,00 TL
Mavi Kurdeleli Çerçeve

Şık bebek odaları için bu hoş çerçeveyi tercih edebilirsiniz.

30,00 TL
Mavi Kuzulu Battaniye Yastık Set

Bebeğinizin battaniyesi ve yastığı ona özel olsun! Penye battaniye ve bebek yastığı üzerine sevimli kuzu motifi ile bebeğinizin ismini ve doğum tarihini yazdırarak, sadece ona özel bir set tasarlayabilirsiniz. Bebekler büyüse bile battaniyeler ve yastıklar uzun yıllar hatıra olarak saklanıyor. Battaniye 70x90cm, yastık 30x40cm ölçülerindedir.

150,00 TL
Mavi Kuzulu Hediye Seti

Erkek bebekler için annelerin bayıldığı kuzulu setin içerisinde tulum, bere, önlük, çerçeve ve kapı yastığı yer almaktadır

225,00 TL
Mavi Kuzulu Set (Kutuda)

Yeni doğmuş minik kuzulara isme özel bebek hediye seti...

115,00 TL
Mavi Prensli Set (Kovada)

Yeni doğmuş prenslere özel, bebeğin isminin işlendiği bebek hediye seti...

105,00 TL
Melekli Hediye Seti

Yeni doğmuş meleklere özel set! İçinde body, bere, önlük, çerçeve, kapı yastığı ve sevimli melek motifli süs yer alan bu set bebeğin ismine özel hazırlanmaktadır.

210,00 TL
Mini Bebek Hediye Seti

En güzel doğum hediyesini siz verin...,Bebek için body, bere, önlükten oluşan ve bebeğin ismine özel hazırlanmış bu set galvaniz kova içerisinde sunulmaktadır.

105,00 TL
Minik Kuzulu Hediye Seti

Penye battaniye, bakım çantası, penye önlük, orta boy sepet

240,00 TL
Omuz bezi

Bebeğinizi gaz çıkarma işlemi sırasında omzunuza yasladığınızda kullanabileceğiniz bu bezleri sadece ona özel hale getirebilirsiniz.

25,00 TL
Oyuncak Kedi

Bu sevimli kediyi hem bebekler hem çocuklar hiç yanlarından ayırmak istemiyor. Gund markalı bu oyuncağı tek başına hediye edebileceğiniz gibi, aldığınız hediye sepetlerinin içine de ekleyebilirsiniz. Gund yüzyılı aşkın süredir peluş hayvanlar üreten bir ABD firmasıdır. Kedicik 23cm uzunluğundadır.

35,00 TL