bebek-battaniye

Göster:
Sırala:
İkili Kucaklama Battaniyesi Set

Sevimli desenlerdeki kucaklama battaniyeleri çok kullanışlı! İsterseniz bebekleri yatırırken altına serebilir, isterseniz sıcak günlerde üstünü örtebilir veya bebekleri kundak yaparken kullanabilirsiniz. 80x80cm ölçülerindeki battaniyeler yumuşak dokulu pazen kumaştan üretilmiştir. Bu set kırmızı baykuş desenli ve puanlı iki adet örtüden oluşmaktadır.

30,00 TL
Kirli / Bez Torbası

Bu torbalar hem şık hem de kullanışlı! Annelerin elinin altında bulunan bu torbalar annelere rahatlık sağlıyor. Bebeğin yatağının yanına kolayca bağlanabilen bu torbaya anneler isterse bebeğin bezlerini isterse de kirli çamaşırlarını koyabilirler.

70,00 TL
Mavi Kuzulu Battaniye Yastık Set

Bebeğinizin battaniyesi ve yastığı ona özel olsun! Penye battaniye ve bebek yastığı üzerine sevimli kuzu motifi ile bebeğinizin ismini ve doğum tarihini yazdırarak, sadece ona özel bir set tasarlayabilirsiniz. Bebekler büyüse bile battaniyeler ve yastıklar uzun yıllar hatıra olarak saklanıyor. Battaniye 70x90cm, yastık 30x40cm ölçülerindedir.

150,00 TL
Polar battaniye

İstediğiniz desen ve renk alternatifleri ile bu battaniyeler anneler tarafından yıllarca saklanıyor. Üzerine bebeğinizin ismini ve doğum tarihini yazdırabilirsiniz.

75,00 TL
Polar battaniye

Rengarenk battaniyeler arasından beğendiğiniz bir rengi seçebilir, üzerine seçeceğiniz şık bir desen ile onun ismi ve doğum tarihi yazan bir battaniye tasarlayabilirsiniz.

75,00 TL
Polar battaniye

Anneler bu renkli, desenli ve isme özel battaniyelere bayılıyor ve bebekler büyüdüğünde bile uzun yıllar saklıyor.

75,00 TL
Polar Battaniye

Üzerine iyi uykular gibi bir metni yazdırabileceğiniz bu battaniyeler yumuşacık ve kullanışlı.

75,00 TL
Polar Battaniye (turuncu)

Üzerine bebeğinizin ismini yada istediğiniz bir metni yazdırabildiğiniz bu battaniyeler yumuşacık ve çok şık!

75,00 TL