isme-özel-mutfak-önlüğü

Göster:
Sırala:
Lavanta Desenli Önlük

Lavanta desenli şık mutfak önlüğü! Yemek yapmayı sevenlere, hediye edebileceğiniz isme özel mutfak önlükleri çok beğeniliyor. Önlüklerimiz standart ölçülerdedir, özel ölçü için bizi arayabilirsiniz. Şık lavanta motifi altına hediye vereceğiniz kişiye özel bir yazı ile önlüğü tamamlayabilirsiniz. (Ör: Elif'in Mutfağı, Master Chef Işık, Mutfağın Kraliçesi Ece, Anne bize kurabiye yap!, Pelin YİNE Mutfakta:))

55,00 TL
Mutfak Önlüğü

Minik şefler mutfakta! Annelerine mutfakta yardım etmeyi seven çocuklara isimlerine özel önlük hediye edebilirsiniz.

40,00 TL
Mutfak Önlüğü (Pembe cupcake)

Pembe renkli ve leke tutmayan kumaştan çocuğunuzun ismine özel hazırlanan bu önlük harika bir hediye fikri olacaktır.

40,00 TL
Mutfak Önlüğü (Turkuaz)

Mutfakta annelerine yardım eden minik şefler için isme özel hazırlanan, leke tutmayan kumaştan üretilmiş mutfak önlüklerini çocuklar beğenerek giyiyor.

40,00 TL
Özel Tasarımlı Mutfak Önlüğü

Mutfakta vakit geçirmeyi seven baylara özel tasarımlı mutfak önlüğü! Yemek yapmayı seven baylara hediye edebileceğiniz bu mutfak önlükleri çok beğeniliyor. Dilerseniz, desenin altına hediye vereceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz.

55,00 TL
Özel Tasarımlı Mutfak Önlüğü

Mutfağı seven bayanlara özel tasarımlı mutfak önlüğü hediye edin! Yemek yapmayı seven bayanlara hediye edebileceğiniz bu mutfak önlükleri çok beğeniliyor. Dilerseniz, desenin altına hediye vereceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz.

55,00 TL
Turkuaz Mutfak Önlüğü ve Aşçı Şapkası

Mutfakta vakit geçirmeyi seven bayanlara özel mutfak önlüğü ve aşçı şapkası! Yemek yapmayı sevenlere, hediye edebileceğiniz isme özel mutfak önlükleri ve aşçı şapkaları çok beğeniliyor. Desenin altına hediye vereceğiniz kişiye özel bir yazı ile önlüğü tamamlayabilirsiniz. (Ör: Elif'in Mutfağı, Master Chef Işık, Mutfağın Kraliçesi Ece, Anne bize kurabiye yap!, Pelin YİNE Mutfakta:)) Ayrıca aşçı şapkasına da hediye vereceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz.

80,00 TL