Ev

Göster:
Sırala:
Love & Happiness Yastık

Yeni ev ziyaretine gittiğiniz sevdiklerinize, iyi dileklerinizi iletmenin en kalıcı yolu. Keten ve beyaz renklerin uyumu ön planda tutularak tasarlanmış bu yastıklar, her odaya ve yatak takımına kolayca uyum sağlayacak tonlardadır. 3 ayrı yastıktan oluşan bu hoş seti, arkadaşlarınız kullandıkça sizi hatırlayacaktır.

120,00 TL
Love Yastık

Dört mini yastıktan oluşan bu set sevgiyi iletmenin en sıcak yolu! Hediye verdiğiniz kişi, dilerse yatağının üzerinde, dilerse de kanepelerinin veya evinin girişine bu yastıkları koyarak, mekana hoş bir hava katabilir. Her bir yastığın ölçüsü 20cm x 20cm'dir. Teslimat 3 iş günüdür.

75,00 TL
Masa Örtüsü

Her yemek takımının rengine yakışacak, şık keten masa örtüsü…Masa örtüsü, kadife kurdele, koton küpür ve sedef düğmeler ile süslenmiştir.

390,00 TL
Mercanlı El Havlusu Set

Bayan arkadaşlarınıza, banyolarında kullanabilecekleri bu şık havlu seti hediye edebilirsiniz! Misafir havlusu olarak da kullanılabilecek bu havlular üzerinde şık mercan motifi bulunmaktadır. Lacivert veya beyaz keten kumaş üzerine işli setlerden birini tercih edebilirsiniz.

60,00 TL
Şarap Desenli Amerikan Servis 2li

Bu amerikan servisler mutfağınıza ve sofralarınıza renk katacak! Ham keten kumaştan hazırlanan servislerin üzerine şarap deseni işlenmiştir. İkili set olarak satılmaktadır.edir.

45,00 TL
Simli Dantelli Mum

Kahve- vizon renklerdeki bu şık mumları dilerseniz evinizde kullanabilir dilerseniz de bir sevdiğinize hediye edebilirsiniz.

40,00 TL 25,00 TL
Simli Mum

Kahve- vizon renklerdeki bu şık mumları dilerseniz evinizde kullanabilir dilerseniz de bir sevdiğinize hediye edebilirsiniz.

40,00 TL 25,00 TL
Yılbaşı Kareli Amerikan Servis 2li

Yılbaşında amerikan servisler mutfağınıza ve sofralarınıza renk katacak! Kırmızı - yeşil kareli kumaştan hazırlanan servisler, ikili set olarak satılmaktadır.

45,00 TL
Yılbaşı Kareli Peçete 2li

Yılbaşında mutfaklar ve sofralar renkleniyor. Bu peçeteler yılbaşında mutfağınıza ve sofralarınıza renk katacak! Kırmızı yeşil renklerdeki ekoseli peçeteler ikili set olarak satılmaktadır.

40,00 TL