Kalpli Albüm

0 yorum     0 yorum     (yorum yap)

135,00 TL

Bir anneye verebileceğiniz en kalıcı ve en güzel hediye! Anneler çocuklarının ve ailesinin fotoğraflarını saklamaktan keyif alırlar! Bu güzel albümün üzerine annenize özel mesajınızı yazdırarak, dilerseniz de içine fotoğraf koyarak hediye edebilir, bu güzel anıları ölümsüzleştirebilirsiniz. Annelere özel olarak kalp deseni ile lila ve yeşil renklerde tasarlanmıştır. Albüm 33cm x 33cm büyüklüğünde 40 sayfalı ve kendinden yapışkanlıdır.


Giftomino’dan alacağız her ürünü şık hediye paketi ve dilerseniz hediye kartı ile gönderiyoruz.

Giftomino'da her hediyenin bir hikayesi var... Sevdikleriniz için onları anlatan hediyeler tasarlayabilir, sadece onlara özel bir hediye yaratabilirsiniz. Bu ilginç ve orjinal hediyeler, kişiye ve isme özel hazırlanmaktadır. Anneler çocuklarının ve ailesinin fotoğraflarını saklamaktan keyif alırlar! Bu güzel albümün üzerine annenize özel mesajınızı yazdırarak, dilerseniz de içine fotoğraf koyarak hediye edebilir, bu güzel anıları ölümsüzleştirebilirsiniz.

Annelere özel olarak kalp deseni ile lila ve yeşil renklerde tasarlanmıştır. Albüm 33cm x 33cm büyüklüğünde 40 sayfalı ve kendinden yapışkanlıdır. Hikayesi olan bu hediye, 3 iş gününde özenle hazırlanır ve paketlenir. Dilerseniz şık hediye kartlarımızdan birini ekleyebilirsiniz. Hediye verdiğiniz kişi, bu hediyeyi birkaç gün önceden planlayarak ve özenle düşünerek aldığınızı takdir edecektir.


Teslimat 3 iş günüdür.

 

Kredi kartı tek çekim
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
1
135.00 TL
135.00 TL
Bu ürünle ilgili yorum yapın


       


Ad Soyad


Telefon Numarası


Email Adresi


Detaylar