Kurumsal Satış

2007 yılından bu yana, özenle hazırladığımız bebek ve çocuk ürünleri, anneler tarafından sevilerek kullanılmakta ve hediye edilmekte. Yıllar itibarıyla bizlere, kurumsal firmalardan, çalışanları doğum yaptığında, özel bir hediye vermek istedikleri doğrultusunda talepler geldi. Biz de firmaların farklı ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun şık hediye sepetleri alternatifleri geliştirdik.

 

Bugün Türkiye’nin önde gelen çok uluslu firmalarının ve holdinglerinin doğum yapan çalışanlarına hediye paketi gönderimi yapıyoruz. Bebeğin ismine özel hazırlanan şık setlerimiz firma çalışanları tarafından çok beğeniliyor. Özenle hazırlanmış, bu ayrıcalıklı hediyeler çalışanlarca takdir görüyor.

 

Çalışan sayısı yüksek olan firmalar, isme özel setleri tercih etmeyebilmekte ve bizler de isim yerine tasarımın ve motiflerin daha ön planda olduğu bebek sepetlerini sunuyoruz. Mutfak önlüğü ve aşçı şapkaları, özellikle çocuklara özel etkinliklerde tercih edilen diğer bir ürün grubumuzdur.

 

Harvey Nichols’ın, 23 Nisan için yaptığı etkinlikte ve Şekerci Cafer Erol firmasının çocuklar için yaptığı workshop etkinliğinde çocuklar Kidomino önlük ve şapkalarıyla.

 


 

Diğer web sitemiz www.giftomino.com üzerinden yine firmaların evlenen çalışanlarına yönelik, evlilik hediye sepeti gönderiyoruz. Bunun dışında, anneler günü gibi özel günlerde bayan çalışanlara hediyeler, babalar gününde de erkek çalışanlara özel hediye tasarımları yapıyoruz. Örnek olarak, bir holding için anneler gününde, çalışanlarına kendi çocuklarının ismi yazan mutfak önlükleri hazırladık. (ör: Öykü ve Ege’nin Annesi) Yılbaşı için polar battaniyelerimiz, yılbaşı mesajları ile tercih edilen bir üründür. Yine isme özel kalem set, kartvizitlik gibi ürünlerimiz de tercih edilen ürünler arasındadır.

Sizin firmanızın da bu tarz hediye ihtiyaçları varsa, bizi arayabilirsiniz. Firmamızı ve ürünlerimizi tanıtmaktan her zaman mutluluk duyarız. Aynı şekilde, referanslarımızı öğrenmek için veya sorularınız için, bize 0216 360 67 79 veya 0216 550 05 87 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.