Mercanlı El Havlusu Set

0 yorum     0 yorum     (yorum yap)

60,00 TL

Annenize, banyosunda kullanabileceği bu şık havlu seti hediye edebilirsiniz! Misafir havlusu olarak da kullanılabilecek bu havlular üzerinde şık mercan motifi bulunmaktadır. Lacivert veya beyaz keten kumaş üzerine işli setlerden birini tercih edebilirsiniz. Şık bir sepet içinde sunulan bu set içerisinde, 2 adet keten kumaşlı el havlusu ve şık sabun yer almaktadır.

Giftomino’dan alacağız her ürünü şık hediye paketi ve dilerseniz hediye kartı ile gönderiyoruz.

Anneler Günü Hediye Seçeneklerini sizler için incelemeye devam ediyoruz. Her Anne özeldir ve her evlat annesine en güzel anneler günü hediyesini vermek ister... Ve en önemlisi Giftomino'da her hediyenin bir hikayesi olduğu için hediyenizle kendi hikayenizi yazmanızı diliyoruz.... Annenizin ismine özel hazırlanan bu havluları, anneniz uzun süre saklayacaktır. Misafir havlusu olarak da kullanılabilecek bu el havlusu set üzerinde şık mercan motifi bulunmaktadır. 

Lacivert veya beyaz keten kumaş üzerine işli setlerden birini tercih edebilirsiniz. Keten kumaşlı havlu set şık sepet ile sunulmaktadır. Havlular 30cm x 50cm ölçülerindedir.Kredi kartı tek çekim
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
1
60.00 TL
60.00 TL
Bu ürünle ilgili yorum yapın


       


Ad Soyad


Telefon Numarası


Email Adresi


Detaylar