Mercanlı El Havlusu Set

0 yorum     0 yorum     (yorum yap)

60,00 TL

Bayan arkadaşlarınıza, banyolarında kullanabilecekleri bu şık havlu seti hediye edebilirsiniz! Misafir havlusu olarak da kullanılabilecek bu havlular üzerinde şık mercan motifi bulunmaktadır. Lacivert veya beyaz keten kumaş üzerine işli setlerden birini tercih edebilirsiniz.

Giftomino’dan alacağız her ürünü şık hediye paketi ve dilerseniz hediye kartı ile gönderiyoruz.

Giftomino ile sevdikleriniz için onlara özel hediyeler tasarlamak çok kolay! Bayan arkadaşlarınız için özel bir söz ile işlenmiş el havlusu seti tasarlayabilir, sizin ve onun hikayesini bu hediye ile ölümsüzleştirebilirsiniz. Misafir havlusu olarak da kullanılabilecek bu havlular üzerinde şık mercan motifi vardır.

Lacivert veya beyaz keten kumaş üzerine işli setlerden birini tercih edebilirsiniz. Keten kumaşlı havlu set şık sepet ile sunulmaktadır. Havlular 30cm x 50cm ölçülerindedir. Hikayesi olan bu hediye, 3 iş gününde özenle hazırlanır ve paketlenir. Dilerseniz şık hediye kartlarımızdan birini ekleyebilirsiniz. Hediye verdiğiniz kişi, bu hediyeyi birkaç gün önceden planlayarak ve özenle düşünerek aldığınızı takdir edecektir.

Teslimat 3 iş günüdür.
Hediyeniz 3 iş günü içinde hazırlanıp , özenle paketlenerek size ulaştırılır.Kredi kartı tek çekim
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
1
60.00 TL
60.00 TL
Bu ürünle ilgili yorum yapın


       


Ad Soyad


Telefon Numarası


Email Adresi


Detaylar