Sevgililere Havlu Seti

0 yorum     0 yorum     (yorum yap)

100,00 TL

Sevgiliniz ile sizin isminizin baş harfleri kalp deseni ile yüz havlusu üzerine işlenerek her gün hatırlayabileceğiniz bir anı haline dönüşmektedir. Havlular beyaz sepet içinde 2 adet kalpli cam mumluk, 2 adet banyo jeli ve 2 adet kalp motifli çikolata ile sunulmaktadır. Havlular kullanıcının ismine göre farklı sırada işlenmiştir.Giftomino’dan alacağız her ürünü şık hediye paketi ve dilerseniz hediye kartı ile gönderiyoruz.

Giftomino'da her hediyenin bir hikayesi var..

Giftomino'da sevgiliniz için sizi anlatan hediyeler tasarlayabilir, sadece size özel bir hediye yaratabilirsiniz. Sevgilinize üzerinde isimleriniz veya mesajınız işlenmiş özel bir battaniye, oyuncak ayı, defter, yastık, albüm tasarlayabilir, hikayenizi bu şık hediye ile ölümsüzleştirebilirsiniz. 

Havlular beyaz sepet içinde 2 adet kalpli cam mumluk, 2 adet banyo jeli ve 2 adet kalp motifli çikolata ile sunulmaktadır. Havlular kullanıcının ismine göre farklı sırada işlenmiştir. Örnekte gibi D&B ve B&D.
Yüz havlusu (50x90cm) ölçülerinde olup, 100% pamuklu, 1. kalite bukle havludan üretilmiştir.

Sizin hikayenizi anlatan bu hediye, 3 iş gününde özenle hazırlanır ve paketlenir. Dilerseniz şık hediye kartlarımızdan birini ekleyebilirsiniz.
Bu Sevgililer Gününde İsme Özel bir hediye ile onu şaşırtın.

Teslimat 3 iş günüdür.
Kredi kartı tek çekim
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
1
100.00 TL
100.00 TL
Bu ürünle ilgili yorum yapın


       


Ad Soyad


Telefon Numarası


Email Adresi


Detaylar