Yemek Defteri

0 yorum     0 yorum     (yorum yap)

75,00 TL

Yemek yapmayı seven anneler için en anlamlı hediye! Bu şık defter üzerine "Elif'in Yemek Tarifleri", "Pınar'ın Lezzetli Reçeteleri" gibi bir sözü yazdırabilir ve annenize özel hale getirebilirsiniz. Anneniz bu defteri gördükçe sizi anımsayacaktır.Giftomino’dan alacağız her ürünü şık hediye paketi ve dilerseniz hediye kartı ile gönderiyoruz.

Giftomino'da her hediyenin bir hikayesi var...

Sevdikleriniz için onları anlatan hediyeler tasarlayabilir, sadece onlara özel bir hediye yaratabilirsiniz. Bu ilginç ve orjinal hediyeler, kişiye ve isme özel hazırlanmaktadır. Yemek yapmayı seven anneler için yemek defteri anlamlı bir hediye olmaktadır. Bu şık defter üzerine "Elif'in Yemek Tarifleri", "Pınar'ın Lezzetli Reçeteleri" gibi bir sözü yazdırabilir ve annenize özel hale getirebilirsiniz. Anneniz bu defteri gördükçe sizi anımsayacaktır. Tek yapmanız gereken Özel Günler kategorisi altından, Anneler Günü kategorisine tıklamak ve yemek defterini seçerek, zevkinize ve ihtiyacınıza göre tasarlamaktır.

Hikayesi olan bu hediye, 3 iş gününde özenle hazırlanır ve paketlenir. Dilerseniz şık hediye kartlarımızdan birini ekleyebilirsiniz. Hediye verdiğiniz kişi, bu hediyeyi birkaç gün önceden planlayarak ve özenle düşünerek aldığınızı takdir edecektir.


Kredi kartı tek çekim
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
1
75.00 TL
75.00 TL
Bu ürünle ilgili yorum yapın


       


Ad Soyad


Telefon Numarası


Email Adresi


Detaylar