YILBAŞI

Göster:
Sırala:
Takı ağacı - siyah

Takı severlere şık bir hediye! Bayanların takılarını severek asacakları bu ürün şık bir hediye alternatifi olacaktır.

27,32 TL 20,00 TL
Taşlı Defter

Yazı yazmayı seven şık hanımlar için en güzel yılbaşı hediyesi! Taş ve kurdele ile süslenmiş bu şık defter üzerine hediye vereceğiniz kişinin ismini veya onu anlatan bir sözü yazdırabilir ve bu defterin sadece ona özel olmasını sağlayabilirsiniz.

75,00 TL
Taşlı mumluk

Bu mumluklar çok şık! Dekoratif olarak kullanabileceğiniz gibi bu mumluklar ile sofralarınıza da şıklık katabilirsiniz.

35,00 TL 28,00 TL
Turkuaz Mutfak Önlüğü ve Aşçı Şapkası

Mutfakta vakit geçirmeyi seven bayanlara özel mutfak önlüğü ve aşçı şapkası! Yemek yapmayı sevenlere, hediye edebileceğiniz isme özel mutfak önlükleri ve aşçı şapkaları çok beğeniliyor. Desenin altına hediye vereceğiniz kişiye özel bir yazı ile önlüğü tamamlayabilirsiniz. (Ör: Elif'in Mutfağı, Master Chef Işık, Mutfağın Kraliçesi Ece, Anne bize kurabiye yap!, Pelin YİNE Mutfakta:)) Ayrıca aşçı şapkasına da hediye vereceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz.

80,00 TL
Üçlü Mendil Set

Kumaş mendil kullanmayı seven geleneksel arkadaşlar için nostaljik bir hediye! Üzerine hediye edeceğiniz kişinin baş harflerini işleterek, mendilleri ona özel tasarlayabilirsiniz.

35,00 TL
Yastık

Sevdiklerinize 2015 yılı mesajınızı bir yastık ile iletmeye ne dersiniz? Arkadaşınız bu hoş yastığı uzun yıllar saklayacak ve kullandıkça sizi hatırlayacaktır

75,00 TL
Yeni Yıl Ayısı (Kahverengi)

Sevdiklerinize yeni yılda isimlerine özel ayıcıklar verebilirsiniz. Sevdikleriniz bu sevimli ayıyı gördükçe sizi hatırlayacaktır.

85,00 TL
Yeni Yıl Peçeteleri

Yılbaşı masanıza, dört ayrı motifteki bu hoş kırmızı keten peçeteler ile şıklık katabilirsiniz.

50,00 TL
Yeni Yıl Yüz Havlusu

Yeni yılda sevdiklerinizin ismine özel yılbaşı temalı bu şık yüz havlularından hediye edebilirsiniz.

40,00 TL
Yeni Yılda Rahatsız Etmeyin Yastığı

Sevdiklerinize, yılbaşında bu esprili yastığı hediye etmeye ne dersiniz? Arkadaşınız bu hoş yastığı uzun yıllar saklayacak ve dinlendikçe sizi hatırlayacaktır…

65,00 TL
Yılbaşı Ağacı Süsü (2li)

Yılbaşı ağacınızı bu şık noel baba süsleri ile renklendirebilirsiniz.

20,00 TL
Yılbaşı Ağacı Süsü (2li)

Yılbaşı ağacınızı bu şık noel baba süsleri ile renklendirebilirsiniz.

20,00 TL
Yılbaşı El Havlusu (kovada)

Şık galvaniz kova içerisinde el havlusu ve çikolata! Kokina deseni ile süslenmiş isme özel el havlusu, badem şekeri ile sevimli bir kovada sunulmaktadır. El havlusu 30x50cm ölçülerindedir.

60,00 TL
Yılbaşı Kareli Amerikan Servis 2li

Yılbaşında amerikan servisler mutfağınıza ve sofralarınıza renk katacak! Kırmızı - yeşil kareli kumaştan hazırlanan servisler, ikili set olarak satılmaktadır.

45,00 TL
Yılbaşı Kareli Peçete 2li

Yılbaşında mutfaklar ve sofralar renkleniyor. Bu peçeteler yılbaşında mutfağınıza ve sofralarınıza renk katacak! Kırmızı yeşil renklerdeki ekoseli peçeteler ikili set olarak satılmaktadır.

40,00 TL
Yılbaşı mesajlı battaniye

Sevdiklerinize yılbaşı mesajınızı bu sımsıcak battaniye ile iletebilirsiniz. Yılbaşı renklerinde tasarlanan bu şık battaniyeyi, sevdiklerinizi kullandıkça sizi hatırlayacaktır.

95,00 TL
Yılbaşına Özel Aşçı Şapkası

Aşçılar iş başına! Yemek yapmayı sevenlere, hediye edebileceğiniz bu isme özel aşçı şapkaları yıbaşı için güzel bir hediye alternatifi olacaktır.

30,00 TL
Yüz Havlusu - Basketbol

Basketbol ile ilgilenen arkadaşlar için hoş bir hediye! Basketbol deseninin altına hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilir, ona özel bir yüz havlusu tasarlayabilirsiniz.

40,00 TL
Yüz Havlusu - Golf

Golf oynamayı seven arkadaşlar için hoş bir hediye! Golf deseninin altına hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilir, ona özel bir yüz havlusu tasarlayabilirsiniz.

40,00 TL
Yüz Havlusu - Tenis

Tenis ile ilgilenen arkadaşlar için hoş bir hediye! Tenis deseninin altına hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilir, ona özel bir yüz havlusu tasarlayabilirsiniz.

40,00 TL